Éjszakai takarító

Kezdjük el!

+36
*Kötelezően kitöltendő

Csapatunk mindenhol tárt karokkal vár, de

te hol szeretnél dolgozni?

ÉJSZAKAI TAKARÍTÓ

Éjszakai bagoly vagy? Jobban szeretsz egyedül dolgozni? Gyere hozzánk éjszakai takarítónak részmunkaidőben 4 vagy 6 órában!

A BURGER KING® a világ második legnagyobb gyorsétterem hálózata több mint 11.000 étteremmel és naponta több, mint 15 millió vásárlóval.
A magyarországi BURGER KING® éttermeket a Fusion Befektetési Zrt. üzemelteti, a Burger King Corporation licensze alapján.

Milyen feladatok várnak Rád:
  • A konyhai területek teljes körű tisztántartása (konyhai berendezések és gépek szétszedése és tisztítása, zsírtalanítása, falfelületek takarítása)
  • A vendégtér és az étteremhez tartozó külső terület rendben tartása
  • Fekete mosogatói feladatok ellátása

Téged keresünk, ha:
  • Önállóan, precízen dolgozol
  • Erős fizikummal rendelkezel
  • Rendelkezel takarítási tapasztalattal
  • Szeretsz egyedül, nyugodt körülmények között dolgozni
  • Megbízhatóság jellemez

Amit kínálunk Neked:
  • Bejelentett, hosszútávú munkát Határozatlan idejű 4 vagy 6 órás munkaviszonyt
  • Akár havi 138.000 Ft nettó juttatást ⃰
  • A törvény által előírt 15%-os pótlék helyett 30%-os éjszakai pótlékot
  • Cafeteria juttatást választható elemekkel
  • 20%-os kedvezményt minden BURGER KING® étteremben
  • Egy életre szóló a világ bármely pontján hasznosítható munkatapasztalatot
  • Magyarországon 1991 óta jelenlévő stabil háttérrel rendelkező munkáltatót

6 órás munkaviszonyban, teljes ledolgozott hónapra, cafeteriával és pótlékkal együtt