Éjszakai takarító

Kezdjük el!

+36
*Kötelezően kitöltendő

Csapatunk mindenhol tárt karokkal vár, de

te hol szeretnél dolgozni?

Enter the characters shown in the image.

ÉJSZAKAI TAKARÍTÓ

Éjszakai bagoly vagy? Jobban szeretsz egyedül dolgozni? Gyere hozzánk éjszakai takarítónak részmunkaidőben 4 vagy 6 órában!

A BURGER KING® a világ második legnagyobb gyorsétterem hálózata több mint 11.000 étteremmel és naponta több, mint 15 millió vásárlóval.
A magyarországi BURGER KING® éttermeket a Fusion Befektetési Zrt. üzemelteti, a Burger King Corporation licensze alapján.

Milyen feladatok várnak Rád:
  • A konyhai területek teljes körű tisztántartása (konyhai berendezések és gépek szétszedése és tisztítása, zsírtalanítása, falfelületek takarítása)
  • A vendégtér és az étteremhez tartozó külső terület rendben tartása
  • Fekete mosogatói feladatok ellátása

Téged keresünk, ha:
  • Önállóan, precízen dolgozol
  • Erős fizikummal rendelkezel
  • Rendelkezel takarítási tapasztalattal
  • Szeretsz egyedül, nyugodt körülmények között dolgozni
  • Megbízhatóság jellemez

Amit kínálunk Neked:
  • Bejelentett, hosszútávú munkát Határozatlan idejű 4 vagy 6 órás munkaviszonyt
  • Akár havi 138.000 Ft nettó juttatást ⃰
  • A törvény által előírt 15%-os pótlék helyett 30%-os éjszakai pótlékot
  • Cafeteria juttatást választható elemekkel
  • 20%-os kedvezményt minden BURGER KING® étteremben
  • Egy életre szóló a világ bármely pontján hasznosítható munkatapasztalatot
  • Magyarországon 1991 óta jelenlévő stabil háttérrel rendelkező munkáltatót

6 órás munkaviszonyban, teljes ledolgozott hónapra, cafeteriával és pótlékkal együtt