Éttermi dolgozó

Kezdjük el!

+36
*Kötelezően kitöltendő

Csapatunk mindenhol tárt karokkal vár, de

te hol szeretnél dolgozni?

Enter the characters shown in the image.

ÉTTERMI DOLGOZÓ

Gyorséttermeinkbe ÉTTERMI DOLGOZÓKAT keresünk teljes- vagy részmunkaidőben!

A BURGER KING® a világ második legnagyobb gyorsétterem hálózata több mint 11.000 étteremmel és naponta több, mint 15 millió vásárlóval.
A magyarországi BURGER KING® éttermeket a Fusion Befektetési Zrt. üzemelteti, a Burger King Corporation licensze alapján.

Milyen feladatok várnak Rád:

  • Vendégek udvarias kiszolgálása
  • Rendelések felvétele
  • Ételek, alapanyagok előkészítése
  • Étkező terület, konyhai gépek és berendezések tisztán tartása

Téged keresünk, ha:

  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezel
  • Az ápolt, igényes megjelenés fontos neked
  • Szeretsz csapatban dolgozni
  • Szeretsz pörögni és vidám, energikus személyiség vagy
  • Szereted a rendet magad körül

Amit kínálunk Neked:

  • Stabil, bejelentett, hosszútávú munkát
  • Határozatlan idejű munkaszerződést 4-6 vagy 8 órás munkaviszonyban
  • Cafeteria juttatást, valamint 7 féle bónuszt és jutalmat
  • A törvény által előírt 30%-os műszakpótlék helyett 45%-os pótlékot
  • Teljes munkaidő esetén havi nettó 124.000-142.000 Ft közötti bért *
  • Automatikus béremelést 3 hónap munkaviszony után
  • Napi egyszeri étkezést + 20% kedvezményt minden BURGER KING® étteremben
  • Rugalmas munkaidőbeosztást
  • Figyelmet, családias légkört
  • Tréningeket, fejlődést és karrier lehetőséget
  • Egy életre szóló, a világ bármely pontján hasznosítható munkatapasztalatot
  • Magyarországon 1991 óta jelenlévő stabil háttérrel rendelkező munkáltatót

* Átlagos havi nettó juttatás cafeteriával és műszakpótlékkal együtt. A bérek az egyes éttermekben eltérnek.

A Fusion Befektetési Zrt. által közzétett álláshirdetés alapján nem a Fusion Befektetési Zrt-vel, hanem a vele szerződéses kapcsolatban álló munkaerő-kölcsönző társasággal, vagy diákszövetkezettel létesülhet jogviszony. Az álláshirdetésre történő jelentkezésemmel tudomásul veszem és egyúttal hozzájárulok, hogy a jelentkezésemmel közölt személyes adataim a Fusion Befektetési Zrt-vel szerződéses kapcsolatban álló munkaerő-kölcsönző társaság, vagy diákszövetkezet részére továbbításra kerüljön. A munkaerő-kölcsönző társaság vagy a diákszövetkezet az adataimat kizárólag az álláshirdetésben szereplő munkakörre történő kiválasztás során, illetve jogviszony létesítése esetén a jogviszonnyal összefüggésben kezelheti. Tudomásul veszem, hogy a Fusion Befektetési Zrt-től bármikor tájékoztatást kérhetek a vele szerződéses kapcsolatban álló munkaerő-kölcsönző társaság vagy diákszövetkezet személyéről.