Éttermi dolgozó

Warning message

Jelenleg nincs nyitott álláslehetőség a kiválasztott pozícióban!

GYORSÉTTERMI ELADÓ

BUDAPESTEN több éttermünkbe is keressük új kollégáinkat az alábbi munkakörbe:

Gyorséttermi eladó

Tapasztalat nem szükséges, mindent megtanítunk Neked!

Amit kínálunk Neked:

  • Bruttó 1085-1475 Ft alapbért *
  • A törvény által előírt 30%-os műszakpótlék helyett 40%-os pótlékot 18 óra után
  • Ezen felül 8 féle bónuszt és jutalmat
  • Felnőtt munkavállalóink részére három hónap után nyelviskolai és jogosítványszerzési támogatásra is lehetőség van
  • Diák munkavállalóink részére ösztöndíjpályázati lehetőséget biztosítunk
  • Automatikus béremelést 3 és 6 hónap után
  • Napi étkezési lehetőséget és munkaidőben 50%-os vásárlási kedvezményt
  • 20%-os kedvezményt minden Burger King étteremben
  • Kedvezményes mobilflottát
  • Figyelmet, családias légkört
  • Tréningeket, gyors karrier lehetőséget

Téged keresünk, ha:

  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezel
  • Az ápolt, igényes megjelenés fontos Neked
  • Szeretsz csapatban dolgozni
  • Szeretsz pörögni és vidám, energikus személyiség vagy
  • Szereted a rendet magad körül
  • A hétvégi munkavégzés sem okoz gondot

Milyen feladatok várnak Rád:

  • Vendégek udvarias kiszolgálása
  • Rendelések felvétele
  • Ételek, alapanyagok előkészítése
  • Étkező terület, konyhai gépek és berendezések tisztán tartása

* A bérek az egyes éttermekben eltérnek, illetve már tartalmazzák a jelenléti bónuszt.